TeknoKulis

Haberler ve Dergiler Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 22.0 MB
  • Version 4.0
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
IOS mobil cihazınız teknolojiyi elinizin altına getiriyor. TeknoKulis mobil uygulaması sizlere teknoloji anlamında geniş bir dünya sunuyor.

Teknolojik haberleri takip etmeyi seviyorsanız TeknoKulis mobil uygulamasını IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz. Uygulamamız teknolojiyi elinizin altına taşıyacak kaliteli bir mobil uygulamadır. İşiniz eğer son teknoloji üzerine kurulu bir iş ise bu uygulama sizlere fayda sağlayabilecek bir uygulamadır. 

Yepyeni tasarımı ile IOS mobil cihazınızda yerini almayı bekleyen TeknoKulis mobil uygulaması artık sadece internet sitesi olmaktan çıkıyor ve kendini mobil cihazlara bırakıyor. Dilediğiniz yerde mobil cihazınızda uygulamanızı açıp son gelişen teknolojinin güncel haberlerine erişebilir ve keyifle zaman geçirebilirsiniz. 

Türkiye?nin en hızlı büyüyen teknoloji sitesi TeknoKulis mobil uygulaması ile birbirinden ilginç dosyalar, hayatınızı kolaylaştıracak teknolojik ipuçları, teknolojinin görsel zenginliğini sunan foto galeri ve web TV ile teknoloji dünyasına keyifli bir yolculuk sizi bekliyor. Teknoloji anlamında dilediğiniz tüm içeriklere tek bir tıklama ile ulaşabilir ve donanımlı bir vakit geçirebilirsiniz. Teknoloji haberlerine ev sahipliği yaparak karşımıza çıkan TeknoKulis mobil uygulaması basit ve hızlı kullanımı ile sizleri yormayacak ve aksine sizleri bilgilendirecek kaliteli bir mobil uygulamadır. 

Daha Fazla Göster
TeknoKulis indir